Демонтажні роботи

ЛАМАТИ І БУДУВАТИ: Демонтажні роботи. Нерідко, перш ніж зробити серйозний ремонт в будинку, потрібно провести демонтаж міжкімнатних перегородок, сантехнічних кабін і навіть перекриттів.  К Вашим услугам безопасный и грамотный демонтаж зданий от профессионалов по доступной и выгодной цене, без накруток и переплат.

Для того, щоб не завдати шкоди несучих конструкцій, робити демонтаж повинні професіонали. Вони знають особливості демонтажу:

цегляних стін;

бетонних конструкцій;

металевих конструкцій;

сантехнічних кабін;

міжкімнатних перегородок з гіпсокартону та інших матеріалів.

При цьому, існує маса сучасних технологій демонтажу, що дозволяють здійснювати його швидко і безпечно.

Алмазна різка цегляних стін

Її застосовують для розширення віконних або дверних прорізів, демонтажу перегородок і стін з цегли. При цьому способі не пошкоджується конструкція, утворюється мінімум відходів і пилу, процес проводиться без зайвих гучних, що турбують сусідів шумів.

За допомогою алмазного інструменту можуть демонтувати конструкції з шамотного, керамічного, вогнетривкої і силікатної цегли. Алмазний інструмент залишає рівну, не має щербин поверхню. Детальніше про те, як вибрати цегла, ви можете прочитати в статті Марки цегли.

Демонтаж бетонних конструкцій

Демонтаж бетонних конструкцій може здійснюватися двома методами:

ударним;

ненаголошених.

У першому випадку для невеликих конструкцій використовуються різні відбійні молотки, для великих і габаритних конструкцій в хід йдуть спеціалізовані екскаватори-руйнівники, обладнані гідравлічними молотами або ножицями.

У другому випадку застосовується алмазний інструмент або спеціальний фрезерний інструмент для різання залізобетону. Почитати про бетоні ви можете в статті Марки бетону.

Демонтаж металевих конструкцій

При знесенні металевих конструкцій вони можуть демонтувати безповоротно і утилізуватися, або може здійснюватися демонтаж, який передбачає їх подальше використання за прямим призначенням. Звичайно, другий варіант більш дорогий і тривалий за часом, але при ньому власник будинку може заощадити кошти на придбання металоконструкцій.

демонтаж перекриттів

Перед демонтажними роботами здійснюється оцінка стану перекриттів. У разі, якщо їх стан незадовільний, перед демонтажем їх закріплюють за допомогою тимчасових кріплень, стійок, розпірок і балок.

Починаючи будівництво кам'яних будинків, можна знайти способи заощадити на будівельних матеріалах. Наприклад, можна використовувати б / у конструкції, що утворилися в результаті демонтажу.

Похожие страницы