Мегапіксельні IP-камери

ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ І мегапіксельна IP-КАМЕРИ

мегапіксельні IP-камери. Мегапіксельні IP-камери є одним з ключових елементів в сучасній цифровій охоронної системи відеоспостереження. У цій статті розглядаються характеристики і терміни, використовувані в оглядах подібних пристроїв. Вы можете воспользоваться услугой IP видеонаблюдение и купить товар по смой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

Відеоспостереження - ланка охоронної відеосистеми

Зростання інтересу ринку безпеки до мегапіксельним IP-камерам стимулює перехід систем охоронного відеоспостереження до телебачення високої чіткості. Незважаючи на те, що існуючі системи відеоспостереження вважаються цифровими, основою будь-якої системи залишається аналоговий стандарт зображення. Мегапіксельні IP-камери мають ряд переваг - високий дозвіл, висока швидкість формування зображення, цифрове подання, обробка і передача сигналу. Однак, мегапіксельні IP-камери відеоспостереження мають свої недоліки, а сама сфера побудови охоронних систем відеоспостереження та їх використання пов'язана з безліччю проблемних питань. Мегапіксельні камери відеоспостереження мають ряд визначальних характеристик, які кожен виробник трактує по-своєму, так що знання термінології, використовуваної в даній області життєво важливий. Наприклад, такі характеристики, як чутливість, швидкість формування і трансляції зображення, можливість побудови системи.

Відеоспостереження і чутливість IP-камери

Чутливість мегапіксельної камери визначається типом світлочутливого сенсора - Формувальник зображення. На цій посаді використовуються світлочутливі матриці CCO (ПЗС - прилад із зарядним зв'язком) і CMОS (КМОП - комплементарна структура метал-оксид-напівпровідник). Ці два типи матриць принципово різні.

Виробники мегапіксельних камер спостереження жорстко пов'язані форматами об'єктивів і використовують сенсори 1/3, 1/2 або 2.3 дюйма. Коли мова йде про матрицях для систем охоронного відеоспостереження однакового формату, перевага віддається камерам на базі CCO-матриць, так як вони в кілька разів чутливіші CMOS-камер, до того ж володіють високим співвідношенням сигнал / шум. Чутливість матриці падає зі збільшенням камери через зменшення площі пікселя.

Однак, якщо в техпаспорті на мегапіксельну IP-камеру вказана чутливість 0,1 Лк, то це зовсім не означає, що виробник хоче Вас обдурити. Для підвищення ефективності камери в темряві всі виробники мегапіксельних IP-камер використовують режим «повільного затвора», добре відомий кожному, хто робив нічну зйомку цифровим фотоапаратом. На жаль, характерний смаз картинки не дає використовувати цей режим для будь-якого завдання.

Використовуються й інші методи - відключення кольоровості або перемикання між матрицями в камерах відеоспостереження. У другому випадку камера може використовувати дві матриці: одну (з високою роздільною здатністю) для денної зйомки, а іншу (з меншим дозволом і, відповідно, більшою чутливістю) для нічного режиму. Метод перемикання ІК-фільтра, часто використовуваний в аналогових камерах для здійснення режиму «день / ніч" не поширений в мегапіксельних камерах.

Похожие страницы