Переваги ПВХ

Переваги ПВХ перед іншими матеріалами

ПВХ замінює традиційні будівельні матеріали, такі як дерево, метал, бетон і глина в багатьох областях застосування. До Ваших послуг професійне регулювання вікон http://prp.org.ua/2019/10/regulirovka-plastikovyh-okon/ для збереження тепла вашого дому за вигідною та доступною ціною, без накруток і переплат. 

Універсальність, економічна ефективність і чудовий досвід використання означають, що це найважливіший полімер для будівельного сектора, на який в 2006 році припадало 60 відсотків європейського виробництва ПВХ. 

Полівінілхлорид, ПВХ, є одним з найпопулярніших пластиків, використовуваних в будівництві. Він використовується в трубах для питної води і стічних вод, віконних рамах, підлогові покриття і покрівельної фользі, стінових покриттях, кабелях і в багатьох інших застосуваннях, оскільки забезпечує сучасну альтернативу традиційним матеріалам, таким як дерево, метал, гума та скло. Ці продукти часто легше, дешевше і пропонують багато переваг продуктивності.

Міцний і легкий

зносостійкий ПВХ, легка вага, хороша механічна міцність і ударна в'язкість є ключовими технічними перевагами для його використання в будівництві.

Легкий в установці

ПВХ можна розрізати, формувати, зварювати і легко з'єднувати в різних стилях. Його легкий вага зменшує труднощі при ручній обробці.

міцний

ПВХ стійкий до атмосферних впливів, хімічної гниття, корозії, ударів і стирання. Тому він є кращим вибором для багатьох різних довговічних і зовнішніх продуктів. Насправді, середньострокові і довгострокові застосування становлять близько 85 відсотків виробництва ПВХ в будівництві.

Наприклад, за оцінками, понад 75 відсотків труб з ПВХ матимуть термін служби понад 40 років з потенційним терміном служби до 100 років. Дослідження показують, що в інших областях застосування, таких як віконні профілі і ізоляція кабелів, більше 60 відсотків з них також мають термін служби більше 40 років.

економічний

ПВХ протягом десятиліть був популярним матеріалом для будівництва завдяки своїм фізичним і технічними властивостями, які забезпечують чудові переваги в затратах. Як матеріал, який є дуже конкурентоспроможним з точки зору ціни, ця цінність також підвищується завдяки таким властивостям, як його довговічність, термін служби і низькі експлуатаційні витрати.

безпечний матеріал

ПВХ не токсичний. Це безпечний матеріал і соціально цінний ресурс, який використовується вже понад півстоліття. Це також мірПВХ спортивні коврікіПВХ спортивні коврікінаіболее досліджений і ретельно протестований пластик. Він відповідає всім міжнародним стандартам безпеки і здоров'я як для продуктів, так і для застосувань, для яких він використовується.

Похожие страницы