Що таке лінолеум і в чому його переваги

Що таке лінолеум і в чому його переваги?

Давайте спочатку почнемо з того, що лінолеум - це НЕ вініловий підлогу. Іноді вініл і лінолеум використовуються як синоніми, але це два абсолютно різні продукти.

Натуральний продукт

Лінолеумові підлоги виготовлені з натуральних продуктів, і більшість з них також є поновлюваними. Він зроблений з льняного масла, витягнутого з насіння льону, меленої пробки або дерева, соснової каніфолі, подрібненого вапняку і мінеральних пігментів (для кольору). Самый большой выбор линолеума для любого интерьера находится на korzinka.ua где Вы можете купить товар по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.  Ці інгредієнти зазвичай поєднуються з джутової основою.

Оскільки більшість інгредієнтів є поновлюваним, лінолеум є екологічно чистим продуктом, який вимагає менше ресурсів землі, ніж інші види підлогових покриттів. Ці природні компоненти також утворюють біорозкладаний і / або придатний для повторного використання продукт в кінці життєвого циклу.

Однією з характеристик лляної олії є те, що воно безперервно окислюється протягом певного періоду часу. Для лінолеуму це те, що з часом матеріал стає більш довговічним, що робить його більш довговічним і довговічним, ніж вініл. При правильному догляді лінолеум може пережити вінілові підлоги і прослужити вам десятиліття.

Найбільш корисні властивості (і кілька незначних недоліків)

Лінолеум має ряд корисних якостей:

Еластичність - лінолеум - це еластичний матеріал для підлог, що означає, що він має деяку подушку або «дає». Це забезпечує більш зручну підлогу, особливо в місцях, де ви можете багато стояти, наприклад, на кухні.

Міцний - характеристики лінолеуму роблять його довговічним, навіть незважаючи на те, що він є пружним матеріалом. Доглянутий лінолеумний підлогу в довгостроковій перспективі може заощадити вам гроші, переживши один або навіть два вінілових статі.

Антибактеріальний - постійне окислення льняного масла ускладнює розмноження бактерій. Це робить його гарним вибором для місць, більш схильних до бактеріям, таких як кухня і ванна кімната. Anti-Static - антистатичні властивості лінолеуму не дають вам постукати у вимикачі при ходьбі по підлозі. Це зручне властивість також допомагає полегшити очистку лінолеуму, оскільки пил не буде "магнітно" прикріплятися до поверхні від статичного заряду (просто згадайте, як екран телевізора притягує пил).

Похожие страницы