​Системи теплових насосів

Системи теплових насосів. Для кліматичних умов з помірними потребами в опаленні і охолодженні теплові насоси пропонують енергоефективну альтернативу печей і кондиціонерів. Як і ваш холодильник, теплові насоси використовують електрику для переміщення тепла з холодного простору в тепле, що робить його більш холодним і теплим. Під час опалювального сезону теплові насоси переносять тепло з холодного приміщення в ваш теплий будинок, а протягом опалювального сезону теплові насоси переносять тепло з вашого прохолодного будинку в тепле приміщення. Оскільки вони переміщують тепло, а не генерують тепло, теплові насоси можуть забезпечити еквівалентну кондиціювання всього за чверть вартості експлуатації звичайних нагрівальних або охолоджувальних приладів. К Вашему вниманию современные и надежные системы отопления и водоснабжения на https://elada-t.com.ua/ по выгодной и доступной цене, без переплат.

Існує три типи теплових насосів: повітря-повітря, джерело води і геотермальна енергія. Вони збирають тепло з повітря, води або землі за межами вашого будинку і концентрують його для використання всередині.

Найпоширенішим типом теплового насоса є повітряний тепловий насос, який передає тепло між вашим будинком і зовнішнім повітрям. Сьогоднішній тепловий насос може знизити споживання електроенергії для опалення приблизно 50% в порівнянні з електричним опором, таким як печі і нагрівачі плінтуса. Високоефективні теплові насоси також осушують краще, ніж стандартні центральні кондиціонери, що приводить до меншого споживання енергії та більшого комфорту охолодження в літні місяцями. Повітряні теплові насоси протягом багатьох років використовувалися майже у всіх частинах Сполучених Штатів, але до недавнього часу вони не використовувалися в районах, які випробовували тривалі періоди температур нижче нуля. Однак в останні роки технологія теплового насоса з повітряним джерелом була вдосконалена, і тепер вона пропонує законну альтернативу обігріву приміщень в більш холодних регіонах.

Для будинків без повітроводів теплові насоси з повітряним джерелом також доступні у версії без повітроводів, яка називається міні-спліт тепловий насос. Крім того, спеціальний тип теплового насоса з повітряним джерелом, званий «чиллер з зворотним циклом», генерує гарячу і холодну воду, а не повітря, що дозволяє використовувати його з системами променистого теплої підлоги в режимі опалення.

Похожие страницы