Варіанти виготовлення інформаційних табличок

Попереджувальна табличка, що інформує про приватну власність та з часткою гумору забороняє проїзд, прохід, проліт та підкоп. Така табличка, встановлена на паркані, допоможе охолодити бажання зазіхнути на вашу приватну власність.

Варіанти виготовлення

Інформаційна табличка «Приватна власність, прохід, проїзд, проліт, підкоп заборонено» виготовляється на основі із пластику ПВХ або оцинкованого металу. До Вашої уваги табличка приватна власність доступна до замовлення за самою вигідною та недорогою ціною.

Зображення наноситься методом повнокольорового друку, стійкими фарбами до впливу навколишнього середовища.

Світлоповертаюча поверхня покращує видимість таблички у темну пору доби. Для надання жорсткості табличці, при розміщенні на стійках або стовпах, виріб може бути доповнений відбортуванням або металевим каркасом.

Додатково ми пропонуємо збільшити термін служби таблички за допомогою технології ламінування.

Ламінування – це покриття лицьової поверхні таблички спеціальною захисною плівкою, яка створює додатковий захист зображення від механічних пошкоджень та вигоряння на сонці.

Якісне виготовлення табличок за доступними цінами пропонує рекламна група. Ми спеціалізуємося на виготовленні офісних, фасадних та інформаційних табличок із сучасних матеріалів. На нашому сайті Ви маєте можливість замовити таблички-покажчики, настільні, адресні та пам'ятні таблички за демократичними цінами.

Ми виробляємо таблички з високоміцних та зносостійких матеріалів, тому вони відрізняються довговічністю, стійкістю до агресивних атмосферних впливів та практичністю. Наші таблички чудово виглядають на фасадах будівель та в офісних приміщеннях, тому вони допоможуть справити позитивне враження на Ваших потенційних та чинних клієнтів. Ми також виконуємо професійний монтаж рекламних конструкцій відповідно до всіх законодавчих норм та правил. З нашими стильними та виразними рекламними табличками Ваш бізнес стане успішнішим. Вдалий дизайн та розташування адресної таблички стане знаком прихильності до порядку та чудовою рекламою. Будь-яка компанія потребує грамотної реклами, особливо на стадії відкриття. Популяризації допоможе вивіска. Якщо компанія тільки стає на ноги, можна зробити рекламну вивіску самостійно.

Похожие страницы