​Выбор между здоровыми фруктами и конфетами

Вибір між здоровими фруктами і цукерками. Ось деякі переваги:

1. фрукти в середньому менше калорій, якщо ви не їсте їх багато у порівнянні з цукерками.

2. фрукти містять волокна, які уповільнюють засвоєння цукру у фруктах, забезпечуючи при цьому стабільну енергію, в той час як цукерки, як правило, підвищують рівень інсуліну і призводять до падіння цукру, що може змусити вас продовжувати їсти більше. Ви можете замовити та купити корисну і смачну пастилу за вигідною і доступною ціною, без накруток і переплат.

3. фрукти містять поживні речовини, а цукерки позбавлені поживних речовин.

Ось деякі проблеми з заміною фруктів на цукерки:

1. Багато разів ми використовували б здорову альтернативу, але в кінцевому підсумку просто використовували багато здорових альтернатив, але в кінці кінців ви все одно вибираєте те, що хотіли спочатку. Це просто змушує вас з'їсти набагато більше калорій, ніж насправді, якщо б ви просто їли шоколадку.

2. емоційна депривація може часто приводити нас до переїдання.

3. він може будувати нездорові відносини з їжею, розглядаючи цукерки як погані і фрукти як хороші. Правда в тому, що поки ви контролюєте частина, немає поганих або хороших продуктів.

Щоб дізнатися більше про те, чому здорові альтернативи можуть бути гірше для вас, ніж просто переходити на реальні речі в помірній частці. Насправді фрукти - найкраща натуральна цукерка. Фрукти не мають штучних барвників та інгредієнтів. Велика частина цукерок завантажена штучними барвниками та ароматизаторами, кукурудзяним сиропом з високим вмістом фруктози і безліччю інших добавок. Плід містить більше клітковини. Цукерки популярні в усьому світі, але в основному вони зроблені з цукру, штучних ароматизаторів і харчових барвників, які дають калорії, але дуже мало їжі.

Насправді, вживання його може збільшити ризик виникнення карієсу зубів, ожиріння і діабету 2 типу (1 надійний джерело).

Якщо ви жадаєте солодощів, але хочете дотримуватися збалансованої дієти, є безліч страв, які ви можете спробувати замість оброблених батончиків. Нут, який також називають бобами гарбанзо, багатий білком, клітковиною, вітамінами і мінералами.

Выбор между здоровыми фруктами и конфетами. Вот некоторые преимущества:

1. фрукты в среднем меньше калорий, если вы не едите их много по сравнению с конфетами.

2. фрукты содержат волокна, которые замедляют усвоение сахара во фруктах, обеспечивая при этом стабильную энергию, в то время как конфеты, как правило, повышают уровень инсулина и приводят к падению сахара, что может заставить вас продолжать есть больше. Вы можете заказать и купить полезную и вкусную пастилу на http://www.pastila.net.ua/ по выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

3. фрукты содержат питательные вещества, а конфеты лишены питательных веществ.

Вот некоторые проблемы с заменой фруктов на конфеты:

1. Много раз мы использовали бы здоровую альтернативу, но в конечном итоге просто использовали много здоровых альтернатив, но в конце концов вы все равно выбираете то, что хотели изначально. Это просто заставляет вас съесть гораздо больше калорий, чем на самом деле, если бы вы просто ели шоколадку.

2. эмоциональная депривация может часто приводить нас к перееданию.

3. он может строить нездоровые отношения с едой, рассматривая конфеты как плохие и фрукты как хорошие. Правда в том, что пока вы контролируете часть, нет плохих или хороших продуктов.

Чтобы узнать больше о том, почему здоровые альтернативы могут быть хуже для вас, чем просто переходить на реальные вещи в умеренной доле. На самом деле фрукты - лучшая натуральная конфета. Фрукты не имеют искусственных красителей и ингредиентов. Большая часть конфет загружена искусственными красителями и ароматизаторами, кукурузным сиропом с высоким содержанием фруктозы и множеством других добавок. Плод содержит больше клетчатки. Конфеты популярны во всем мире, но в основном они сделаны из сахара, искусственных ароматизаторов и пищевых красителей, которые дают калории, но очень мало пищи.

На самом деле, употребление его может увеличить риск возникновения кариеса, ожирения и диабета 2 типа (1 надежный источник).

Если вы жаждете сладостей, но хотите придерживаться сбалансированной диеты, есть множество угощений, которые вы можете попробовать вместо обработанных батончиков. Нут, который также называют бобами гарбанзо, богат белком, клетчаткой, витаминами и минералами.

Похожие страницы