Виготовлення трафаретів

Виготовлення трафаретів. Трафарет - це шаблон, що дозволяє швидко і якісно нанести графічну або текстову інформацію повторюваного характеру на будь-які поверхні. Це пристосування відрізняється простотою у використанні і не вимагає яких-небудь спеціальних знань в сфері художньої культури. Вы можете воспользоваться услугой печать трафаретов под заказ по самой выгодной и не дорогой цене. За допомогою трафарету створити красивий малюнок зможуть навіть люди, що не володіють художнім талантом. А можливість його багаторазового використання дозволяє економно розмістити рекламу по всьому місту, витрачаючи лише фарбувальні матеріали.

Професійне виготовлення трафаретів

Виробництво трафаретів - один з напрямків діяльності Майстерні Реклами. У процесі виробництва використовуються сучасні професійні плоттери, які дозволяють створювати трафарети всіх розмірів і типів, а також якісні матеріали європейських виробників. Серед наших задоволених клієнтів рекламні агентства, навчальні заклади, художники, приватні підприємства і державні організації. Ми допоможемо розробити дизайн для майбутнього трафарету з урахуванням Ваших побажань або виготовимо його за Вашими ескізами. Також Ви можете купити готовий трафарет, вибравши його з представленого на сайті асортименту нашої продукції. Матеріал для виготовлення трафаретів підбирається в залежності від:

Трафарет із пластику ПЕТ

призначення трафарету;

типу поверхні, на яку буде наноситися інформація;

виду фарбувального матеріалу (фарба, мастика, Пасти або декоративна штукатурка).

Наприклад, в промисловій сфері зазвичай найчастіше використовуються металеві трафарети, тоді як розмітка дороги виконується з використанням трафаретів з гнучкого пластику. А для чіткого нанесення зображення або тексту на обладнання, стіни, двері всередині приміщення більше підходить трафарет з самоклеющейся плівки, яку не потрібно утримувати при фарбуванні. Одноразовий трафарет - економний варіант з плівки-самоклейки для одноразового нанесення рекламної інформації, створення графічних декорацій або автомобільного тюнінгу. Відразу ж після використання трафарет утилізується, так як подальше його використання не можливо.

Похожие страницы