ЯК ВИБРАТИ ПРАВИЛЬНЕ МОТОРНОЕ МАСЛО

ЯК ВИБРАТИ ПРАВИЛЬНЕ МОТОРНОЕ МАСЛО. Різні типи моторного масла на ринку призначені для різних цілей. Щоб вибрати відповідний тип масла для вашого автомобіля, вам необхідно зрозуміти значення присадок до мастил, рейтинги в'язкості і класифікаційні коди. Вы можете заказать и купить моторное масло МТойл по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

Присадки до олив: щоб допомогти маслу зберегти ваш двигун прохолодним, чистим і вільним від корозії, Рафінери змішують різні присадки, які можуть становити до 25 відсотків від вартості масла.

Рейтинги в'язкості: масло оцінюється і визначається по його в'язкості, яка визначає його здатність текти.

На ринку представлено два види масла: масло з однієї в'язкістю і масло з високою в'язкістю. Майже кожний транспортний засіб розрахований на роботу на мультівязком маслі. Чим менше число, тим тонше масло і тим легше воно тече. Наприклад, в маслі 10W-40 два числа означають, що це масло з високою в'язкістю. 10W - це індекс, який відноситься до того, як масло тече при низьких температурах (в Вт); 40 відноситься до того, як він тече при високих температурах.

Щоб дізнатися, яку в'язкість вибрати для вашого автомобіля, зверніться до керівництва по експлуатації для діаграми в'язкості масла.

Коди класифікації масла: Зірочка на етикетці масляного контейнера означає, що масло відповідає чинним стандартам захисту двигуна і вимогам економії палива Міжнародного комітету зі стандартизації і схвалення мастильних матеріалів (ILSAC), спільними зусиллями американських і японських автовиробників.

(A) символ API-зореутворення, (b) символ API-пончика для бензинового моторного масла і (c) символ API-пончика fo

(A) символ API-зірочки, (b) символ API-пончика для масла для бензинових двигунів і (c) символ API-пончика для масла для дизельних двигунів.

Синтетичне масло. Деякі стверджують, що синтетичні масла допускають більш тривалі інтервали між замінами масла, призводять до меншого зносу деталей двигуна і працюють при більш високих температурах двигуна. Більш тривалий інтервал претензії ще належить довести.

Щоб правильно вибрати масло для вашого автомобіля, задайте собі наступні питання:

Яке масло ви використовували? Якщо ваш автомобіль працює добре, немає причин змінювати марки.

Яке масло рекомендує керівництво вашого власника? Якщо на ваш автомобіль все ще поширюється гарантія, використання масла, відмінного від рекомендованого, може призвести до втрати гарантії на новий автомобіль.

Ви живете в дуже холодному або дуже жаркому кліматі? Це гористий? Чи є різкі зміни температури в тому місці, де ви живете? Мульти-вагові масла покривають діапазон температур. Чим нижче число перед буквою «W», тим краще масло працює в холодну погоду.

Скільки років вашому транспортному засобу? Якщо у вас є старий транспортний засіб, який працював на маслі одного ваги більшу частину свого життя, на ньому накопичилося чимало шламу, тому що в деяких маслах з одним вагою немає миючих засобів.

Якщо ви раптом переключіться на мультівязкое масло, то миючий засіб в ньому звільнить весь гук у вашому двигуні, і гук дійсно зіпсує речі.

Наскільки зношений двигун вашого автомобіля? Якщо ваш автомобіль проїхав багато миль за кілька років і працював на маслі 30- або 40-кілограмову вагу, то масло з великою вагою не завжди достатньо густе, щоб змащувати зношені деталі двигуна, які стали менше при зносі залишаючи ширші проміжки між ними. Щоб масло залишалося досить густим, щоб заповнити ці зазори, переходите на більш тяжке масло з одним вагою в міру того, як ваш транспортний засіб старіє і починає працювати більш грубо або згорає швидше. Якщо ви працювали на олії з 30 вагами, перейдіть на 40 вага принаймні влітку, коли масло має тенденцію ставати тонкими.

Похожие страницы