Миття вікон і фасадів: послуги компанії «Альппром»

Висотна мийка вікон - це вид клінінгових робіт по очищенню і миття зовнішньої сторони скляних поверхонь альпіністами. Миття вікон проводиться для додання чистоти і презентабельного зовнішнього вигляду. Миття вікон альпіністами проводиться в більшості випадків на висотних, офісних будівлях, промислових об'єктах з великими фасадними вікнами. За допомогою мотузок альпіністи можуть отримати доступ в найбільш важкодоступні місця, що дозволяє 100% відмити всю поверхню.

Миття вікон в загальному включає в себе наступні роботи:


- Миття скляних поверхонь на будівлях;
- Миття скляних фасадів висотних приміщень;
- Миття пластикових вікон і балконів у висотних житлових і промислових будівлях;
- Миття вікон на висоті;
- Кожна робота включає в себе процес з підготовки, завішування, сам процес і здачі робіт.

Миття вікон Київ, Україна підготовка, виконання

Перед тим як приступити до робіт з миття вікон альпіністи оцінюють складність виконання робіт, складність завішування, це в кінцевому результаті впливає на ціну. Але в будь-якому випадку промислові альпіністи помиють скляну поверхню в будь-якій точці фасаду, де не зможе дістати інше спеціальне обладнання.

Переваги замовлення послуги з миття вікон у «Альппром»

Компанія «Альппром» виконує весь спектр зовнішньої мийки в Києві і по всій території України. Замовляйте послугу на сторінці alpprom.com.ua/moyka-okon/ та переконайтесь у якості послуг компанії «Альппром». Співпраця з нами включає в себе ряд наступних переваг:

- Офіційне співробітництво;
- Перевірена якість робіт;
- На ринку з 2005 року;
- Гарантія на роботи;
- Висококваліфіковані фахівці, надійне обладнання;
- Пунктуальність виконання робіт, від перевірки об'єкта, до перевірки виконаних робіт.

Миття фасадів: доступ, процес

Миття фасадів - це процес з очищення фасаду будівлі від бруду, пилу, патьоків. Миття фасадів включає в себе миття великих промислових і не промислових будівель, звичайних приватних будинків. Для якісного миття великої площі поверхні використовується гідроструйна мийка. Для менших обсягів або гладкій поверхні використовуються ручні пристосування.

Для доступу на будь-яку висоту і в будь-яку точку на фасаді до робіт приступають промислові альпіністи. Вони виконують роботи в кілька разів швидше, ніж використовувати автовишки або люльки, ліси. Це дозволяє заощадити на ціні, але більш якісно виконати роботи.

Процес включає в себе оцінювання об'єкта і складність робіт, підготовку, складання кошторису, виконання робіт і здачі проекту. Наша компанія за допомогою промислових альпіністів виконує роботи з миття фасадів будівель якісно на будь-якій висоті.

Похожие страницы