Подъемники шахтного типа

Подъемники шахтного типа

Шахний підйомник - це пристрій, що представляє собою металеву кабину для переміщення грузу, яка встановлюється в готовій або в спеціально виготовленій металокаркасної шахті. Грузовой підйомник шахтного типу - надійна конструкція, яка може здійснювати вигодову заміну уставленого автомобіля ліфтом. У відмінність від ліфти, яка підключена до пульту управління, розташована поза кабінами, що дозволяє виробляти транспортировку грузу без опору. В залежності від того, що потрібно замовити підключення обладнання може монтуватися як всередині, так і ззовні. Вы можете купить лифтовое оборудование на Укрлифт по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

Переваги шахтних підйомників

Невысокая стоимость по сравнению с грузовыми лифтами;

Отсутствие необходимо зарегистрировать в Ростехнадзоре;

Універсальність: підходять для застосування на складах, виробничих підприємствах, в автосалонах і багатьох інших приміщеннях;

Підставляються для переміщення як малогабаритних, так і тяжких грузов;

Оснащены современными устройствами безопасности;

Просты в эксплуатации;

Имеют длительный срок службы. Шахтный подъемник є пристроєм, який використовується для переміщення грузов в вертикальному напрямку. Цей вид ліфтів може перевозитися не тільки всередині, але і поза шахтами. У останньому варіанті їх розміщують зневірені будівлі, а також встановлюють в проміжку між поверхами.

Шахта може поставлятися разом з підйомником або витягується окремо у відповідності до обсягу обладнання. Шахтні підйомники можуть розміщуватися в глухой або шахте з металевого каркаса. В останньому випадку саме каркас шахти приймає на себе всі статичні та динамічні навантаження. У випадку з глухою шахтою всю навантаження приймають на себе стени будівлі.

Любой шахтний підйомник наповнюється по всьому зовнішньому вигляду і принципу дії вантажів. Но при цьому имеются и существенные отличия. Пульт для керування таким підйомником розташований назовні. Це пов'язано з тим, що данний пристрій виконує завдання по подвійній грузі на різній висоті без опору людини.

Також підйомник шахтного типу оснащений пристроями, які закрепляються на стенках шахти. Його кабина може бути оснащена дверями. Механізм для підйому розташований вхил або внизу пристрою. Якщо він знаходиться в напрямку, то це закріплення відбувається на стенах або на верхньому шасі. Коли підйомний механізм розташовується вгору, його розгортання відбувається за межами шахти або приямки. Заказчик може вибрати шахтний підйомник з будь-яким станом підйомних механізмів. Також можна підбирати ліфт з розмитим числом зупинок.

Похожие страницы