«Промениста дельта» - скупка дорогоцінних металів

«Промениста дельта» - №1 компанія в Києві по скупці дорогоцінних металів

Серед різноманітного вибору компаній по скупці золота і срібла в Києві так важко вибрати хороший, а найголовніше «чесний» пункт прийому дорогоцінних металів. Якщо Ви перебуваєте на цьому сайті - то Ви його знайшли. Знайти в Києві компанії, які займаються скупкою дорогоцінних металів - це не проблема, проблема - не бути обдуреним. Багато компаній Києва намагаються збагатитися на незнанні клієнтів всіх факторів, які враховуються при оцінці золота / срібла, ми допоможемо Вам здійснювати дорогі і приємні обом сторонам угоди.

Що виділяє «Променисту дельту» серед інших пунктів прийому дорогоцінних металів?

По-перше, «Промениста дельта» - найчесніша компанія в Україні. Ми завжди пояснимо нашим клієнтам, чому саме ця ціна є актуальною на Ваш товар. Наші аргументи завжди виправдані і не «висмоктані з пальця».

По-друге, особливий підхід до кожного клієнта. У компанії «Промениста дельта» на сайті www.l-delta.com.ua є певний графік роботи, але ми завжди можемо піти Вам на зустріч і переглянути його, залежно від важливості угоди.

По-третє, найвигідніші ціни за грам золота / срібла.

По-четверте, найдосвідченіші і уважні працівники. Ми завжди ретельно і уважно перевіряємо всі вироби, які оцінюємо.

Компанія "Промениста Дельта" займається скупкою дорогоцінних металів в будь-якому вигляді: ювелірні вироби, банківські злитки, монети, лом. У нас Ви можете здати золото і срібло різних проб: 585, 500, 750, 900, 999, 375, 916, 999, 850, 960, 925, 830, 875, 800. Також, ми купимо антикваріат (меблі, годинник, срібні і золоті столові прилади, ікони, рукописи, предмети інтер'єру та ін.).

Вартість золота і срібла при скупки

Ціни на дорогоцінні метали залежать не тільки від проби, ваги виробу, його стану, але і від біржових котирувань, які щодня змінюються. Виходячи з змін котирувань ми коригуємо ціни, за якими скуповуємо дорогоцінні метали. Таблицю вартості скупки Ви можете подивитися на нашому сайті на вкладці прайс.

Переваги у співпраці з нами

  • Вигідні умови. Ми купуємо золото, срібло і антикварні предмети оптом і в роздріб. Оцінка вартості виконується індивідуально для кожного виробу.
  • Сервіс. Здійснюємо оцінку виробів з дорогоцінних металів сучасними методами.
  • Справедливі ціни. У компанії "Промениста Дельта" скупка золота і срібла виконується по кращим курсам.

Компанія «Промениста дельта» чекає Вас вже прямо зараз, ми чекаємо саме Вашого дзвінка!

Похожие страницы