Промислове обладнання

Промислове обладнання

Компанія реалізує промислове обладнання різного призначення по всій країні. Магазин має розподілену мережу власних складів самовивозу, на даний момент самовивіз товару доступний для наших клієнтів.

Для дилерів і постійних клієнтів, знижки. Телефонуйте, замовляйте, купуйте!

Асортимент продукції, що реалізується

здійснює продаж обладнання наступних категорій:

верстати - свердлильні, заточувальні, токарні;

деревообробне обладнання; Вы можете заказать и купить функциональное и надежное промышленное оборудование высокого качества на сайте dzpo.com.ua по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

генератори і компресори для використання на виробництві;

Вантажопідйомне обладнання;

оснащення для автосервісу, шиномонтажной майстерні;

комплектуючі для виробничих площ

складська меблі і техніка;

трубопровідна арматура.

Це не повний перелік промислового обладнання, яке можна купити в нашому магазині. Якщо у вас є питання щодо асортименту, конкретних позицій, зв'яжіться з менеджером компанії, щоб задати їх. Для цього замовте зворотний дзвінок, заповнивши форму на сайті або зателефонуйте за вказаними телефонами.

Оплата і доставка купленої продукції

Доставка обладнання можлива відразу після прибуття замовлення на склад постачальника. Вартість транспортування розраховується, виходячи з відстані до адреси покупця і габаритів промислового обладнання. Пропонуються послуги самовивозу зі складу.

Відправка по регіонах забирає більше часу, але співробітники компанії прагнуть виконати зобов'язання перед клієнтами в обумовлені терміни. Ми працюємо з транспортною компанією, для перевезень використовується автомобільний вантажний транспорт, ризик ушкоджень виключений. Транспортування до терміналу перевізника оплачує інтернет-магазин. Промислова техніка, яка представлена в каталозі постачальника, випускається вітчизняними і іноземними виробниками, які завоювали весь ринок. Інтернет-магазин співпрацює з понад 50 постачальниками і виробниками, в асортименті компанії продукція різних брендів. Новинки та ексклюзивні моделі промислових агрегатів і систем відразу з'являються в каталозі.

Якщо виробниче обладнання вийде з ладу до закінчення гарантійного терміну, необхідно звернутися до менеджерів компанії з рекламацією. Ремонт, відновлення функцій проводяться безкоштовно.

Похожие страницы