Ремонт пластикових вікон в Києві

Ось уже далеко не один рік багатьом киянам вірою і правдою служать пластикові вікна, зберігаючи дорогоцінне тепло і створюючи затишок в оселі. В знак подяки за службу вони просять до себе турботи і уваги з нашого боку. Адже вони обладнані досить складним механізмом, або фурнітурою, яка, власне і забезпечує їх функціональність. А фурнітура, в свою чергу вимагає своєчасної очистки, мастила і регулювання. Згодом, особливо коли вікнам вже не один рік, ми починаємо помічати в їх поведінці тривожні симптоми: стулка нещільно прилягає до рами; вона просіла і затирає підвіконня; вікно з працею відкривається і закривається ну і т.д. В такому випадку виникає питання: відремонтувати пластикові вікна або поміняти на нові?

Зважимо деякі моменти, і відповідь на це питання стане очевидним.

Регулювання пластикових вікон - простіше, ніж заміна

Придбання нового вікна і його монтаж - процедура не дешева. Крім того, потім ще потрібно буде відновити укоси, прибрати будівельне сміття і т.д. Якщо врахувати той факт, що якісний, технологічно правильно виготовлений пластиковий профіль дуже довговічний, він не деформується, не тріскається, не жовтіє, навіщо платити набагато більше і міняти повністю вікно? Ось чому ремонт металопластикових вікон на сьогоднішній день є дуже затребуваною послугою. Бувають, звичайно, ситуації коли поставлені вікна, які не можна назвати металопластиковими, тому що металу в профілі там або зовсім немає, або він дуже тонкий. Таке вікно не витримує навантажень, прогинається, деформується, тріскається склопакет і такого «виробу» вже нічим не допоможеш, тільки заміна. У більшості ж випадків проблему вирішує регулювання вікна,

Розглянувши деякі найпоширеніші несправності і способи їх усунення, ви, швидше за все, погодьтеся, що відрегулювати пластикові вікна не так вже й складно для фахівця.

Ви стали помічати, що стулка стала нещільно прилягати до рами. Особливо відчутно це буде взимку: з'являється холодний протяг і намерзання вологи. Причиною цього може відслужив свій термін ущільнювач. Якщо замовити на сайті https://remont-okon-kiev.com.ua/ ремонт пластикового вікна в Києві, то протягом приблизно 20-ти хвилин майстер його замінить, єдине, що якщо ви дотягнете рішення цього питання до зими, то всі ці 20 хвилин в кімнаті буде повністю відкрито вікно, тому одягайтеся тепліше.

Досить часто трапляється так, що ручка вікна починає ходити туго. Багато хто помилково припускають, що причина саме в тугий віконної ручці і намагаються її поміняти. Але це навряд чи вирішить проблему. Справа в тому, що ручка приводить в дію весь механізм замикання вікна. На легкість роботи ручки може впливати і невідрегульована фурнітура, і провисшая стулка і навіть занадто товстий ущільнювач. Якщо причину не усунути, ручка з часом може зламатися взагалі, що спричинить за собою, знову ж таки, її заміну і, можливо, заміну зламаних деталей фурнітури. Невідрегульована фурнітура може привести до того, що вікно взагалі заклинить.

Якщо у вас з якоїсь причини тріснув склопакет, то відремонтувати його, швидше за все, не вийде. Оскільки склопакет - це герметичний блок, то вихід із ситуації - його заміна на новий.

Якщо в загальних рисах підвести підсумок нашої маленької технічної екскурсії, то в разі потреби ми прийдемо до вас на допомогу і:

  • виконаємо терміновий ремонт пластикових вікон (усунемо поломки, відновимо геометрію вікна)
  • почистимо, смажена і правильно відрегулюємо фурнітуру, петлі, ущільнювачі
  • замінимо ущільнювачі (при цьому використовуючи якісні)
  • замінимо склопакет, що потріскався
  • замінимо фурнітуру або її окремі деталі
  • візьмемо ваші вікна на сервісне обслуговування

При виконанні цих робіт буде використана фурнітура для пластикових вікон відомих і перевірених виробників.

А ще ми можемо запропонувати вам деякі додаткові корисні опції. Наприклад, на вже встановлених у вас вікнах можна зробити функцію зимового провітрювання. Така функція дозволяє під час провітрювання тримати вікно відкритим на мікрощілини, що, в свою чергу, не призводить до переохолодження кімнати. А якщо у вас в будинку є маленькі діти, то ручки на вікнах, в які вмонтовані замочки, дадуть вам впевненість в тому, що діти самостійно не зможуть відкрити вікно.

У медиків існує така приказка: «Захворювання легше запобігти, ніж потім лікувати». Такий підхід є абсолютно справедливою і в нашому випадку з вікнами. Ми вже згадали побіжно про сервісне обслуговування. Було б дуже корисно раз на рік запрошувати фахівця для огляду ваших вікон, навіть якщо вам здається, що з ними все в порядку. Він проведе діагностику, почистить, змаже все, що потрібно і, в разі необхідності, проведе регулювання. Таке швидке і недороге «оздоровлення» сприятиме подальшій надійної службі ваших вікон!

Похожие страницы