Замовити рулонні штори в Дніпрі

Рулонні штори - стильні та практичні світлозахисні конструкції, які ідеально підходять як для житлових, так і для громадських приміщень. Такий лаконічний віконний декор не вимагає особливого догляду, економить простір, що актуально для маленьких кімнат.

Багато дизайнерів рекомендують своїм клієнтам вішати рулонні штори на вікна при облаштуванні свого житла. Таким чином, ви можете добитися елегантного і неповторного вигляду вашої квартири або офісу.

Своєю назвою вироби зобов'язані власному пристрою: за допомогою простого, але надійного механізму полотно тканини згортається в рулон. Тканина рулонних жалюзі просочується спеціальним складом, який надає їй антибактеріальні, антистатичні і пиловідштовхуючі властивості. Тому такі штори можна використовувати в дитячих установах, в лікарнях та інших установах з високими санітарними нормами.

Рулонні штори на пластикові вікна шиються з сучасних тканин, що володіють цілим рядом переваг. Вони високоміцні, довговічні, вогнестійкі, легко переносять перепади температур. Декорувати віконні прорізи з їх допомогою можна в бізнес-центрах, автосалонах, торгових комплексах та ін.

Ми виготовляємо недорогі рулонні штори на замовлення під будь-які розміри, на будь-які типи вікон і з будь-яким механізмом. Наше виробництво знаходиться в Дніпрі, що дозволяє оперативно виконувати замовлення і доставляти їх в строк. Залиште заявку на сайті або зателефонуйте нам! Виїзд замірника і доставка готових виробів - безкоштовно.

Компанія "Проем" реалізує системи з механізмом ланцюжка, пружинним і електронним механізмами. Купуючи варіант з механізмом ланцюжка приводом, ви вибираєте дешевший, але не менш надійний вид штор. В даному випадку управління завісою здійснюється за допомогою пластикової ланцюжка. Рухаючи її в одну сторону, ви відкриваєте віконний отвір, рухаючи її в іншу сторону - закриваєте. Виріб можна закріпити на стіні, стелі або безпосередньо на віконній рамі.

Рулонні штори з пружинним механізмом управляються за допомогою кільця або шнурка, закріпленого на нижній планці полотна. Принцип роботи схожий з дією механізму ременів безпеки. Якщо потягнути за кільце (або шнурок), полотно плавно розкрутиться, опуститься до потрібної довжини і заблокується спеціальним стопорним механізмом. Намотування тканини рулонних жалюзі відбувається автоматично після розблокування механізму. Виріб також можна закріпити як на стелі, так і у віконному отворі.

Рулонні жалюзі з електронним управлінням мають на увазі наявність електроприводу і пульта дистанційного керування. В даному випадку кілька виробів можна об'єднати в єдину групу і використовувати один вимикач для всіх елементів.

Як замовити рулонні штори недорого? Зателефонуйте до компанії "Проем" в Дніпрі або залиште заявку на сайті proem.in.ua, і ми підберемо для вас оптимальний варіант, виготовимо рулонні штори по вашим розмірами і доставимо готовий виріб.

Похожие страницы