Як купити правильний міні-трактор

Як купити правильний міні-трактор. Так отримало, що розвиток невеликих індивідуальних господарств веде до росту спросу на цей тип сільськогосподарських машин. Ценовой діапазон на ринку мінітракторів широк, від сотен тисяч до мільйонів рублів. Ми вважаємо, що кращий мінітратор не той, який стоїть дорого, а той, який адекватенте. Вы можете заказать и купить мототрактор Файтер т20 по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат. 

Визначимо якість мінітрактора і його відповідності цін умеют не все. Це привело на ринок крові поновників ще й мошенників. З року в рік з'являються нові способи передачі інформації про китайські трактори, що змінюються і діють. Минитрактор - это машина, яку розумно використовувати в різних цілях. Є універсальні характеристики, що визначають круг робіт, які мінітракторні в принципі годен.

Тяговий класс - приклад такий опис. Він допомагає дізнатися, як вибрати мінітрактор для пахоток, культивації, уборки снігу та залишкових операцій.

Тягові класси мінітракторів розташовуються в діапазонах від 0,2 до 1. Тягове зусилля залежить від потужності двигуна і веси трактора. У більшості мінітракторів потужність двигунів важить до 10 л.с. до 24 л.с. Посмотрим, який з них краще подойдет для вспашки.

Трактори з потужності 10-12 л.с.

На тракторах цього класу стоять одноциліндрові дизелі R190 з потужністю 10 л.с., R195ANE або XT-15 з потужністю 12 л.с. Такі двигуни на тракторах «Кентавр» Т-18. Якщо на них вказується потужність 15-18 л.с., то в якості виробника вживають японські заводи «KAMA» або «Kubota», то можете бути впевнені в тому, що ви обмінюєте.

Варіант R192 зустрічається в Росії, і запасні частини на нього знайти важко

Вони працюють безперервно до 30 хвилин, після чого їм потрібно передати. Одноциліндрові дизельні двигуни R195-T або XT-15 працюють на дошці: 45-55 хвилин в залежності від температури навколишньої середовища.

Трактори з потужності 15-20 л.с.

Дизельний двигун ZS1100-T з потужністю 15,4 л.с. и ZS1115-T, потужність 20 л.с. У 2018 році це мотори з декількох варіантів були відображені для мінітракторів «СКАУТ» Т-18 і Т-25. З таким потужним вже можна підключити плуги з одноточечним кріпленням. Дизельний двигун CF138-2 використаний в мінітракторах виробника Shifeng. Його підвищений радіатор винесен за предели корпусу двигуна. Мотор працює більш 2,5 годин без перерива.

Похожие страницы