Душові трапи: управління потоками води

До виробів водовідвідної арматури відноситься зливний трап для душу, який ми пропонуємо вам придбати в нашому інтернет-магазині Aquatorg.com.ua для сучасного облаштування ванної кімнати. Особливо добре себе зарекомендували душові лотки і канали німецьких компаній (Viega, Tece, Sanit Eisenberg, Mepa та ін.), які на сторінці можна замовити онлайн недорого. Такі душові трапи прекрасно справляються з відведенням в каналізаційну мережу потоків води, які утворюються від застосування сучасного душового устаткування.

Монтаж і призначення трапів в душ

Залежно від планування системи водовідведення, від варіанту установки душової кабіни або ванни, душовий канал монтується безпосередньо в підлогу або в душовий піддон. Особливості розташування майданчика для душа впливають на висоту установки душового каналу: від 8 до 20 см.

Монтаж душового лотка в підлогу відрізняється своїми особливостями, оскільки для цього зливні труби і сам пристрій зливу поміщаються в спеціальне поглиблення в підлозі разом з сифоном, який запобігає повернення запахів з каналізації.

Завдяки цьому у ванній кімнаті на підлозі не буде стояти вода, а ваші сусіди знизу ніколи не зіткнутися з проблемою затоплення, навіть якщо у вас вода переллється через край ванни. Такі системи використовуються не тільки в житлових будинках, але ще і на автомийках, гаражах для стоку використаної води.

Найкраще передбачати установку душових трапів завчасно, під час будівництва або ремонту, прокладаючи каналізаційні труби в підлозі під невеликим (2-3 градуси) ухилом. Якщо ви не плануєте використовувати піддон для душової кабіни, то для монтажу душового трапа доведеться підняти рівень підлоги в приміщенні ванної кімнати або спорудити невеликий подіум.

Найголовніше, уважно прорахуйте висоту установки, щоб купити трап душової кабіни, який точно підійде до з'єднання вашого водостоку.

Ще більш детальну консультацію при покупці душових трапів ви отримаєте у наших професіоналів, відправивши запит на нашому сайті Aquatorg.com.ua.

Похожие страницы