Етикетка зі штрих кодом

Наявність штрих коду на етикетці не має великого значення для покупця. Їх присутність необхідна для того, щоб прискорювати і спрощувати такі процеси, як:

 • інвентаризація товару;
 • транспортування;
 • складування продукції;
 • облік товарів;
 • доставка;
 • сортування продукції.

Етикетка зі штрих кодом є надруковані на білому тлі чорно-білі смуги. Їх послідовність строго закономірна. Як правило, дані зашифровані у вигляді букв і цифр. Етикетки зі штрих-кодом призначені для автоматичного зчитування даних сканерами та іншими технічними пристроями. З ними може працювати практично будь-яка облікова система. Необхідність в етикетках зі штрих кодом обумовлена наступними факторами:

 1. Швидкий товарообіг.
 2. Спрощення реєстрації товарів і відстеження їх переміщення.
 3. Мінімізація помилок при зчитуванні даних.

Скористатися послугою друку етикеток зі штрих кодом ви можете, звернувшись на сторінці https://sticker.com.ua/produktsiya/etiketka-samokleyashchayasya/etiketka-shtrikh-kodov в компанію «Sticker». Ми гарантуємо високу чіткість зображень і оперативне виконання замовлень.

Різновиди штрих кодів на етикетках

На сьогоднішній день існує декілька видів штрих кодів, що відрізняються за зовнішнім виглядом і способу кодування інформації. Найпоширенішими штрих кодами на етикетках є:

 1. Лінійні. Являють собою штрих коди з інформацією, яка зашифрована горизонтально або вертикально. У першому випадку ширина смуг і проміжки між ними змінюються, в другому ж залишаються незмінними. Етикетки зі штрих-кодами лінійного типу містять всього лише 20-30 графічних елементів.
 2. Динамічні. Приховані в такому штрих коді дані змінюються від етикетки до етикетці. Кожен з них унікальний.
 3. Статичні. Використовуються для однієї партії товарів, так як значення таких штрих кодів не змінюються.

Виготовлення етикеток зі штрих кодом - дуже важливий процес, що вимагає належної уваги до безлічі нюансів. Надавши фахівцям компанії «Sticker» інформацію про характеристиках вашої продукції, упаковці, способі і тривалості зберігання, ми зробимо для вас необхідну кількість етикеток зі штрих-кодом в найкоротші терміни.

Друк етикеток зі штрих кодом

Найбільш оптимальними способами нанесення штрих коду на етикетку є термотрансферний друк і тремопечать. Вибирається найбільш підходящий метод в залежності від таких критеріїв, як:

 • поверхню, на яку буде наклеюється етикетка зі штрихкодом;
 • матеріал етикетки (папір або полімер);
 • термін експлуатації етикетки зі штрих кодом;
 • умови, в яких буде зберігатися товар.

Якщо вам потрібні самоклійка етикетки для штрихкоду, ми виготовимо їх методом термодруку. Він підходить для виробів, які не призначені для тривалого зберігання, оскільки з часом зображення тьмяніє і втрачає контрастність під впливом факторів навколишнього середовища (сонячне світло і вологість). Такі етикетки для штрих кодів прослужать кілька місяців.

Перевагою термотрансферного друку етикеток зі штрих кодом є можливість використання не тільки папери, але і картону, поліетилену і поліпропілену. Також даний метод гарантує більш стійкі зображення, його можна використовувати при виготовленні етикеток з наскрізною нумерацією.

Похожие страницы