Пральні машини Беко з інтернет-магазину «Stylus»

Однією з найпопулярніших в Україні компаній з виробництва побутової техніки є Беко. Тисячі користувачів віддають переваги розробкам бренду, а позитивні відгуки підтверджують відмінну репутацію марки.

Барабани в пристроях бренду виконані з нержавіючої сталі, вони міцні і не боїться механічних пошкоджень. А також вироби не піддаються корозії. Сам бак виконаний з полімерних сплавів, що забезпечує високу міцність корпусу. Тен покриває нікельований склад. Це створює ідеальну гладкість внутрішнього оснащення. Тепер речі точно не порвуться в процесі прання. До того ж на поверхні нагрівального елементу не утворюється іржа і накип, що збільшує термін використання обладнання. Пристосування для нагріву Hi-Tech дозволяють збільшити термін служби елементів до максимуму.

Сегодня рекомендуем купить стиральные машины beko в интернет-магазине «Stylus» по лучшим ценам в Украине.

Всі пральні машини Beko, купити які можна швидко, відрізняються різними параметрами і характеристиками, а саме:

Типом пральної машини - в асортименті виробника є автоматичні і напівавтоматичні агрегати.

Місткістю бака - представлені як малогабаритні апарати, так і пристрої з максимальним завантаженням.

Класом енергоспоживання - виробник створює побутову техніку ефективного і дуже ефективного енергоспоживання.

Діапазоном глибин - в залежності від розмірів моделі можуть бути глибиною від 33 до 60 сантиметрів.

Діапазоном швидкості віджиму - агрегати можуть мати швидкість обертання до 1900 оборотів в хвилину.

Способом установки - в асортименті є вбудовані і окремо стоячі девайси;

Функцією пара - в просунутих моделях використовується опція обробки паром.

Додатковими функціями і набором програм - в залежності від класу приладу варіюється набір доступних опцій.

Сушінням - сучасні розробки преміум класу поєднують пральну машину і сушарку в одному корпусі.

Завдяки широкому вибору, кожен зможе знайти в нашому магазині ідеального помічника в свій будинок. Високоефективна робота пральних машин Beko

У кожній лінійці передбачені електроприлади з різною місткістю. Мінімальним обсягом є 3 кілограми, що оптимально для одного або двох осіб. Для сімей більше є девайси середнього розміру, наприклад на 5-6 кілограмів. А для 6 осіб і вище можна підібрати агрегат з ємністю до 9 кілограмів. У кожній системі контролюється дисбаланс білизни, що рівномірно розподіляє речі по барабану в процесі.

Швидкість обертання оптимізується не тільки в залежності від матеріалу тканини, але і від кількості одягу всередині. Середній показник швидкості віджиму - 1200 обертів на хвилину. При цьому він може регулюватися і змінюватися в залежності від обраного режиму. Є в каталозі і прилади зі швидкістю обертання до 1900 оборотів в хвилину.

Енергоефективність - головна риса товару Беко. В асортименті компанії ти навряд чи знайдеш прилади з класом енергоспоживання нижче A. Це забезпечує мінімальну витрату електрики і значну економію сімейного бюджету. Застосування технології Aqua Fusion дозволяє також економити воду і миючий засіб. Тепер зливний отвір герметично закривається до тих пір, поки цикл не закінчиться. Це зберігає весь пральний порошок в барабані.

За ефективністю прання бюджетні пристрої бренду можуть позмагатися з люксовими розробками інших компаній. Всі вони отримали клас A, що свідчить про високу якість очищення тканин. Електроприлади з технологією Baby Protect + здатні випрати речі з мінімальною кількістю хімічних добавок. Техніка підтримує потрібну температуру і підсилює роботу барабана, збільшується і процес полоскання. Речі виходять ідеально чистими і без єдиного сліду пральних порошків.

Делікатна і ефективна прання доступна з технологією Aquawave. Барабан має інноваційної поверхнею, що і дозволяє повторювати рух морських хвиль. Під час процесу плями видаляються максимально ефективно, а речі залишаються в ідеальному стані.

Кількість виробленого шуму від мотора мінімальне. Все завдяки технології Silent Tech, вона використовує спеціальні матеріали для стінки, що дозволяє функціонувати практично безшумно. Це ж і знижує рівень вібрації при віджиманні.

За кількістю програм пральні машини Beko, ціна яких залежить від набору режимів, бувають як із стандартними здібностями, так і з розширеними можливостями. Вибір залежить виключно від твоїх особистих уподобань.

Додаткові захисні функції дозволяють не переживати про безпеку експлуатації обладнання. Практично всі моделі мають захист від протікання, яка зупинить оснащення і захистить від короткого замикання. А з захистом від перепадів напруги можна не переживати, що електроніка згорить через несправність проводки. Блокування панелі керування від дітей не дасть малюку змінити налаштування і збити весь процес.

Похожие страницы