Загрузка...

“Мы же братья!”: Представниця РФ на Євробаченні Юлія Самойлова не розуміє, чому їй хочуть заборонити в’їзд в Україну

2
0

Співачка заявила, що на концерті в Криму, через який, власне, і виник скандал, виступали багато артистів, в тому числі і з Америки.

Учасниця конкурсу Євробачення 2017 від РФ Юлія Самойлова не розуміє, чому їй хочуть заборонити в’їзд в Україну. Вона назвала всі звинувачення за виступи в анексованому Криму “смішними”.

Новину передають Патріоти України.

Як повідомляють російські ЗМІ, Юлія Самойлова не розуміє, чим викликані погрози української влади не допустити її до участі в пісенному конкурсі. “Це все якось смішно, і я не розумію, з чого такий переполох. Був абсолютно звичайний концерт… Не знаю, мені якось це все дивно”, – заявила Самойлова і додала, що на концерті в Криму, через який, власне, і виник скандал, виступали багато артистів, в тому числі і з Америки.

Крім того, артистка прокоментувала висловлювання про те, що рішення відправити її на Євробачення є піар-ходом. На це вона відповіла, що у людей на її рахунок завжди були забобони. “Скільки людей, стільки й думок”, – підкреслила співачка.

Джерело:patrioty.org.ua

Загрузка...
Загрузка...

2 КОМЕНТАРІ

  1. Вона ще й тупа? Якщо ми брати, то як можна красти землі, вбиваючи народ ..
    Тамбовський брат тобі буде братом .. Сиди вдома, а то ж можеш і заблукати.
    Підіть з нашого життя за горизонт і не з’являйтеся, “братики” ворожі

  2. Не понимать элементарных вещей и не видеть разницу где выступаешь,может только очень недалекий человек.Ни как человека,ни как артиста ее не трогает боль украинцев.Так на кой она нужна еще и на концерте в Киеве?????

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР