«Україна і українці ні з чим не змирилися. Справедливість буде поновлено. Всьому свій час. Капля точить камінь не силою, а постійністю», – дипломат на зловтішання росіян по Криму

Загарбники навіть до кінця не усвідомлюють якого впертого та послідовного ворога сьоби викохали там, де ще довго сподівались мити «брудні ноги» у «братерський любові».

Патріоти України пропонують допис Вадим Трюхан, котрім фахівець з міжнародних відносин поділився у Фейсбуці.

Думав щось написати сьогодні. А натхнення на диво ноль. Хочеться просто помовчати, згадуючи події 19-х днів, які зруйнували все (ну майже) – 27.02-18.03.14.

Аж ось колеги дуже точно сухою дипломатичною мовою все описали.

Додам лиш одне. Російські пропагандисти зловтішаються, мол “в этом году в Украине молчание в СМИ. Вы смирились с тем, что Крым “возвратился” в Россию”.

Вчора говорив це в прямому ефірі на найрейтинговішій програмі там. Повторю ще раз у ФБ.

Україна і українці ні з чим не змирилися. Справедливість буде поновлено, раніше чи пізніше. Вірю, що раніше. Територіальна цілісність України буде поновлено. Змогла Німеччина, змогла Хорватія, змогла величезна кількість інших країн, зможе й Україна. Всьому свій час.

І ще одне. Дуже сподіваюся, що ми це зробимо політико-дипломатичними методами. Проте й виключати інших способів я б теж не став. Так що готуймося і працюймо по принципу “капля точить камінь не силою, а постійністю”!

Джерело:patrioty.org.ua

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...