Семенченко запостив відео яке завадить Порошенку знову стати президентом

Все що ви можете зробити – лякати “застрелю” через своїх телевізійних шісток або загрожувати бітами депутатам Верховної Ради.

Семен Семенченко

Тут Порошенка почав по зомбоящику залякувати всіх “правоохоронними органами”. Каже що буде всім “протистояти” і “боротися з анархією”.

Петро Олексійович, Астанавитесь, ви не цар. Не треба плутати вимоги припинити ганебну торгівлю з агресором з анархією. І лякати не треба. Пуганые. Все що ви можете зробити – лякати “застрелю” через своїх телевізійних шісток або загрожувати бітами депутатам Верховної Ради. Головний ваш козир – “Не заважайте красти, а то Путін нападе”, він вже не працює. Тому я вам раджу мовчати в ганчірочку з такими гучними заявами і досиджувати свій термін. Дістали вже всіх своїм пустопорожнім балабольством! Нижче прикріплюю відео. Доведете народ – українці прийдуть і до вас. Без всякої зброї. І ніякі автоматники їх не зупинять. Тому що люди – джерело влади. Який ви загадили зі своїми “торговими партнерами” і “правоохоронними органами” до самого дна.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
ПОДІЛИТИСЯ