Садовий каже, що 35% Закарпаття – громадяни інших держав

Міський голова Львову Андрій Садовий переконаний, що кожен третій мешканець Закарпатської області має щонайменше один паспорт іншої держави. Про це він заявив під час спілкування з кореспондентами видання «Дзеркало тижня»,
передає    replyua.net


Такими словами мер Львову прокоментував внесення на розгляд до Верховної Ради проекту закону президента Петра Порошенка щодо покарання за подвійне громадянство. «Я знаю, що майже кожен, хто займається бізнесом на Закарпатті, має мінімум ще один паспорт. Я переконаний, що близько 35% мешканців тих районів крім громадянства України мають громадянства інших держав. І якщо ми позбавимо цих людей українського громадянства, то вийде, що в окремій області живуть лише громадяни інших держав. І що далі з цим робити? Віддавати території тим державам? Що далі? На Банковій хоч хтось думає стратегічно?», – сказав Садовий.
При цьому мер Львову наголосив, що особисто він ніколи не являвся громадянином іншої держави. В той самий час він додав, що українці, які живуть закордоном, могли б бути цінним активом, якби їх не позбавляли українського громадянства. «А цей проект закону зможе вирішити лише деякі проблеми. Можливо Порошенко просто хоче зробити щось неприємне своїм конкурентам», – додав він.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
ПОДІЛИТИСЯ