Тест: до якої роботи ви схильні?

Даний тест розробили британські вчені на замовлення так званого Magic Circle – це неформальна назва 5 провідних юридичних фірм, головний офіс яких розташований у Великобританії.

Творці тесту стверджують, що він з точністю до 94% визначає, до якої роботи схильна людина.

Тому пропонуємо вам обрати зображення, але не думати при цьому довше 10 секунд.

1. Ви завжди прагнете бути кращим. У вас високі особисті стандарти і амбіції. Ви невпинно старанно працюєте, але ви не егоїст. Ви працюєте, тому що щиро хочете зробити цей світ кращим.

2. Ви досить жорстка людина. Але при цьому люди відчувають себе завжди спокійно у вашій присутності. Ви цінуєте як приватне, так і фінансове благополуччя, але останнє ставите на перше місце.

3. Ви легко вибудовуєте свої відносини з людьми, адже ви – чуйний і розуміючий чоловік. Ви слухаєте уважно, але без осуду. Вам по-справжньому приємно допомагати людям.

4. Ви неперевершений мислитель. Ваші думки та ідеї – найбільша цінність. Ви любите обговорювати особисті теорії і погляди. Ви без праці ладите з тими, хто любить думати і вчитися. Ви ніколи не будете поверхневим.

5. Ви, що називається, «стресостійкі», рідко турбуєтеся через дрібниці і навіть при великих проблемах. Ви часто вельми розслаблені. Любите добре проводити час, але не збиваєтеся при цьому з власного шляху. Ви впевнені, що кожна людина в цьому світі має власний «маршрут» у житті.

6. Ви відповідальна людина, яка любить і вміє дбати про інших. Ви дуже незалежні. Ви знаєте, чого хочете, і ніколи не боїтеся йти назустріч своїй меті.

7. Ви дуже приваблива, яскрава і дотепна людина. Ви викликаєте довіру у людей і сповнені ентузіазму. Одночасно ви вкрай потребуєте захоплення і підтримки тих, хто поруч з вами.

8. Ви володієте високим інтелектом. Інтелектуальний рівень деяких представників цього типу досягає 145 пунктів IQ і вище, що вважається ознакою геніальності.

9. Ви емоційна та інтуїтивна людина. Ваш творчий підхід і природна допитливість найкраще реалізуються в області інтелектуальної власності.

Якщо ви вибрали кілька варіантів, це абсолютно нормально. Адже багато хто з нас на роботі виконує відразу кілька функцій. А британці вважають, що така людина любить свою справу в широкому понятті і може проявити себе на різних посадах.

Джерело:bdzhola.com

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...