​Гіпсокартон - матеріал для внутрішніх стін і стель

Гіпсокартон - це матеріал для внутрішніх стін і стель у всіх типах будівель. Він зроблений тільки з гіпсу, покритого папером, але цей дивовижний матеріал можна знайти практично в кожному будинку країни. Більшість людей ніколи не замислювалися над цим, але є мистецтво і наука, щоб вибрати правильний гіпсокартон для різних цілей. Заказать и купить гипсокартон можно на https://stroykan.com.ua/ по самой выгодной и не дорогой цене, без накруток и переплат.

Гіпсокартон буває різної товщини і розмірів для різних проектів. На щастя, більшість виробників носять стандартні розміри, щоб полегшити вибір правильного гіпсокартону. Тим не менш, важливо розуміти відмінності в розмірах і товщині гіпсокартону, щоб отримати найкращі результати для різних застосувань.

товщина гіпсокартону

Вибір правильної товщини є одним з найбільш важливих факторів, які слід враховувати перед покупкою гіпсокартонних листів. Деякі панелі легкі і гнучкі, але більш схильні до поломки, в той час як більш товсті панелі необхідні для стін і стель. Гіпсокартон продається в кількох стандартних товщинах:

Більшість постачальників гіпсокартону пропонують на вибір чотири варіанти товщини. Кожна товщина має свої переваги і додатки, для яких вона найкраще підходить.

1/4 дюйма

Самий економічний варіант. Гіпсокартон цієї товщини ідеально підходить для вигнутих стін або створення нової поверхні поверх штукатурки. Ці гіпсокартонні панелі важать всього 38 фунтів і дуже тонкі, тому з ними слід поводитися обережно, щоб не погнутися і не зламатися.

3/8 дюйма

Ця товщина ідеально підходить для реконструкції перегородок. 3/4-дюймовий гіпсокартон також може бути використаний для виправлення або виправлення ділянок гіпсокартону, де штукатурка зношена або видалена.

1/2 дюйма

Ця товщина гіпсокартону доступна в різних довжинах панелей. Він часто використовується для стін і стель і вважається стандартним типом гіпсокартону для більшості житлових приміщень. Ці гіпсокартонні панелі можна використовувати як зі сталевими, так і з дерев'яними рамами.

5/8 дюйма

Самою товста опція доступна, 5/8-дюймовий гіпсокартон ідеально підходить для комерційних будівельних застосувань. Гіпсокартон товщиною 5/8 дюйма також називається гіпсокартоном брандмауера. Його товщина робить його ідеальним гіпсокартоном для звукоізоляції в галасливих будівлях. 5/8-дюймовий гіпсокартон може бути використаний на стінах, і не буде провисати при використанні на стелях. Цей тип гіпсокартону зазвичай не використовується в житлових будинках, так як він важче і дорожче, ніж інші варіанти гіпсокартону.

Похожие страницы