Galaxy LED - гарантія якості на кожен день

Уже понад 20 наша компанія займається виробництвом і дистрибуцією освітлювальної техніки на вітчизняному ринку. Протягом усього цього періоду кращі фахівці наполегливо працюють над розвитком і вдосконаленням власного продукту. Продукція компанії призначена для внутрішнього і зовнішнього застосування. Завдяки якості та новітніх технологій, успішно застосовується в житлових приміщеннях, на промислових об'єктах і в адміністративному секторі. Повний асортимент товару завжди підтримується на складі. В даний час у власності компанії знаходиться близько 500 кв.м офісних і 10 000 куб.м складських приміщень. Високі стандарти якості та безпеки продукції підтверджені відповідними сертифікатами, які готові надати при виникненні такої потреби.

Співпрацюючи з нами, Ви гарантовано отримуєте:

 - Найкращий рівень обслуговування. Наші консультанти уважно вислухають всі Ваші запити і побажання, а потім, грунтуючись на Ваших вимогах складе найбільш підходящу пропозицію.

 - Якісну і оперативну доставку товару по всій території України на протязі 1-2 днів з використанням власного транспорту, або надійних транспортних компаній.

 - Беззастережне якість товарів. Наша компанія націлена на «гру в довгу», тому ми даємо гарантію на всю свою продукції не менше 2 років, а лінійка преміум прожекторів має гарантію 5 років!

 - Гнучку систему оплати. Ми приймаємо оплату післяплатою, грошові перекази, а так само безготівковий розрахунок.

 - Вигідні партнерські угоди, що дозволяють регулярно розширювати і оновлювати асортимент товарів, а надзвичайно низькі ціни оптових партій дадуть можливість заробити навіть при незначних продажах.

 - Надання всієї необхідної документації для тендерних замовлень, в компанії є спеціальний відділ в обов'язки якого входить лише підготовка тендерної документації.

З огляду як стрімко розвивається ринок світлодіодних джерел світла та активне впровадження програм з енергоефективності в Україні, компанія представляє на сторінці https://galaxy-store.net/178-svetodiodnye-led-paneli-vstraivaemye-i-nakladnye-kruglye свою лінійку світлодіодних освітлювальних приладів Galaxy Led (GLX). Дана лінійка вузько спеціалізована на сучасному світлодіодному освітленні і супутніх товарах. Galaxy Led представляє нове покоління світлодіодів. Світлодіоди відрізняються більш високим рівнем світловіддачі при значно меншої потужності, що тягне і нижчу енерговитратність, ніж у ламп розжарювання, енергозберігаючих, ртутних, натрієвих та металогалогенних. Переваги LED-освітлення очевидні, адже при виборі освітлювальних приладів важливо звертати увагу не тільки на енергоспоживання, але і на баланс усіх параметрів.

Ось лише деякі якості світлодіодних джерел світла:

Відсутність шкідливих для очей пульсацій світлового потоку; Висока енергоефективність; Тривалий термін служби; економічність; Простота в установці; Компоненти мікросхем забезпечують стабільну роботу світлодіодів при перепаді напруги; Антикорозійне виконання; Високий ступінь захисту корпусу від проникнення вологи і пилу; Низька температура колби. Компактний розмір. При виробництві не використовуються токсичні матеріали, що означає, що дана продукція безпечна для Вашого здоров'я і не вимагає особливих умов утилізації.

Маючи багаторічний досвід, компанія створює кращі рішення в області освітлення, вступаючи колаборації тільки з провідними світовими виробниками. Висока якість, енергоефективність, безпека і надійність експлуатації в будь-яких умовах, відповідність заявленим светотехническим характеристикам і широкий модельний ряд - все це втілено в продукції Galaxy Led (GLX).

Похожие страницы