Моноблочні кондиціонери й спліт-системи від ТОВ "Клімат буд"

У 21 столітті неможливо уявити своє життя без високих технологій, інновацій і нових розробок, а також без таких простих, на перший погляд, систем кондиціонування і вентиляції повітря. Кондиціонери ми звикли бачити скрізь і всюди: на роботі, в кафе, будинки, і навіть в селі. У спекотні дні ми вже не можемо без нього обходитися і навіть боїмося уявити - що ж буде, якщо в самий жаркий день він зламається? Тому при виборі кондиціонера ми намагаємося підібрати найнадійніший і ремонтно-придатний кондиціонер. Найскладніший вибір який стоїть перед нами - це тип кондиціонера. Також важливо купивши Konditioner обрати надійну компанію з обслуговування кондиціонерів. Тому ТОВ "Клімат буд" - це компанія яку ми рекомендуємо для придбання, ремонту та обслуговування кондиціонерів.

Які ж існують типи кондиціонерів?

Найпоширеніші кондиціонери це: моноблочні і спліт-системи.

Моноблочні діляться на віконні і компактні (портативні).

Що ж таке моноблочний кондиціонер?

Моноблочний кондиціонер - це тип кондиціонера, у якого всі складові знаходяться в одному корпусі, у мобільних кондиціонерів відпрацьований тепле повітря відводиться за допомогою гнучкого воздуховода на вулицю, а у віконних кондиціонерів вивішується половина кондиціонера для перенесення тепла.

Що ж стосується переваг моноблочних кондиціонерів від спліт-систем, то для віконних кондиціонерів це в першу чергу його ціна, а для портативних кондиціонерів - це свобода в розміщенні і установки в будь-якому зручному місці.

Якщо говорити про недоліки моноблочних кондиціонерів, то їх набагато більше, ніж переваг. Основні з них це:

  1. Моноблочні кондиціонери дуже галасливі, це в пов'язано з тим, що всі складові кондиціонера знаходяться в одному корпусі, тоді як в спліт-системи компресор, вентилятор і інші джерела шуму знаходяться в зовнішньому блоці.
  2. Деякі його частини можуть нагріватися до високої температури (гнучкий повітропровід може нагрітися до 70 градусів).
  3. Витрата праці і часу на обслуговування моноблочного кондиціонера (наприклад в мобільних, необхідно постійно зливати воду з піддону кондиціонерів).
  4. Невелика довжина гнучкого воздуховода, в результаті чого необхідно встановлювати кондиціонер недалеко від вікон і дверей.
  5. Найчастіше ціна набагато більше, ніж за кондиціонер спліт-системи.
  6. Недостатньо потужний.
  7. Дорожнеча ремонту та сервісного технічного обслуговування.

Сервіс та ремонт моноблочних кондиціонер і спліт-систем

Системи кондиціонування будь-то спліт-система або моноблочний кондиціонер, всі вони вимагають постійного профілактичного обслуговування. Профілактичне обслуговування має на увазі за собою такі роботи як:

а) чистка випарника;

б) чистка конденсатора;

в) чистка фільтрів;

г) чистка турбіни вентилятора;

д) вимірювання технічних параметрів кондиціонера,

е) вимірювання холодоагенту в статичному і динамічному режимах, і т.д. і т.п..

Найбільшим недоліком моноблочного кондиціонера є те, що він заздалегідь не передбачений для постійного профілактичного обслуговування. Конструкція моноблочного кондиціонера як віконного так і мобільного, зроблена таким чином що б, наприклад, для вимірювання холодоагенту в статичному і динамічному режимах необхідно допаювати крани підключення манометр, тоді як в спліт-системах ці крани вже встановлені на заводі. Або в віконних кондиціонерах для повноцінної чищення кондиціонера, необхідний демонтаж кондиціонера, а потім його монтаж, що природно не входить в стандартне сервісне обслуговування. В результаті цього вартість профілактичного обслуговування помітно збільшується, до всього цього хотілося б додати постійне відсутність запчастин на моноблочні кондиціонери, і ще, не всі компанії беруться ремонтувати такі кондиціонери, так як ціна ремонту кондиціонерів порівнянна з ціною нового кондиціонера. Іноді складається враження, що це обладнання спеціально зроблено так, що при першій поломки потрібно міняти його на новий кондиціонер.

Цінова політика обладнання та установки кондиціонера

Ціна за спліт-систему з монтажем нижче, ніж за моноблочний мобільний кондиціонер. Додамо до цього всі істотні недоліки моноблочного кондиціонера, які ми описали вище, плюс до всього цього дорогущий ремонт, можна зробити висновок, що покупка моноблочного кондиціонера буде невиправдана.

Похожие страницы