Інтернет-магазин замків і дверної фурнітури bitka.com.ua

Надійність і експлуатаційні характеристики дверей залежать від багатьох чинників, визначальним серед яких є якісна фурнітура. Дверна фурнітура - це цілий ряд конструктивних елементів, монтаж яких здійснюється на дверному полотні або коробці, які покращують її функціональність і естетичні характеристики. Велика частина з них належить до обов'язкових елементів, без яких неможлива експлуатація двері.

Основні види дверної фурнітури

Якість і характеристики фурнітури для дверей безпосередньо впливають на її функціональність і термін служби. Основні види фурнітури:

  • замки;
  • ручки ;
  • петлі ;
  • доводчики ;
  • додаткові аксесуари.

Замкові механізми відіграють чільну роль, дозволяючи двері виконувати її основну функцію - захищати приміщення різного призначення від несанкціонованого доступу. Саме від якості замків, придбаних у магазині bitka.com.ua за гарною ціною, залежить рівень захисту, який можуть забезпечити двері. Найбільш поширеними на сьогоднішній день є сувальдні і циліндрові замки, виготовлення яких ведеться за допомогою нових технологій і матеріалів підвищеної міцності.

Наступним незамінним елементом в дверної конструкції є ручки. Сьогодні це не просто аксесуар, на який покладено функцію управління замком або засувкою, а й невід'ємна частина оформлення інтер'єру.

Петлі - незамінний елемент, який необхідний для монтажу двері і якість якого впливає на функціональність дверної конструкції. Сьогодні їх асортимент не обмежується знайомими всім картковими петлями, а представлений цілим рядом сучасних виробів і сотнями моделей, кожна з яких призначена для вирішення своїх завдань.

Ще недавно дверні доводчики були аксесуаром, який використовувався в дверних конструкціях комерційних об'єктів і об'єктів, обладнаних системами СКУД. Сучасним виробникам вдалося адаптувати це пристосування для застосування в домашніх умовах, що дозволило приватним користувачам оцінити всі переваги їх використання.

Наш інтернет-магазин замків пропонує купити якісні дверні замки і фурнітуру на будь-які типи дверей, замовити які можна з доставкою в будь-яке місто України, в тому числі в Дніпропетровськ, Київ, Харків, Одесу. Детальний опис, фото, інформацію про те, скільки коштує виріб, ви знайдете в каталозі сайту. Отримати консультацію ви зможете в телефонному режимі по одному із зазначених телефонів або замовивши зворотний дзвінок.

Похожие страницы