Блок Хаус - оздоблення будинку

Що таке блок хаус? Це дошка з плоскою внутрішньою поверхнею і опуклою зовнішньою, що має шипи і пази в якості стикувальних елементів. Завдяки цим стикувальним елементів облицювання будинку виходить гладкою, без просвітів і щілин. Сама обробна дошка виконується з натуральної деревини, модрини та хвої, також буває металевий блок хаус, який використовується для зовнішнього облицювання. Ці породи деревини відрізняються твердістю, міцністю і відмінним зовнішнім виглядом, а металевий блок хаус представлений в різних колірних рішеннях, здатних пожвавити будь-яку будівлю. Купити блок хаус у Харкові, можна перейшовши за посиланням у компанії Древстрой за вигідними цінами та гарантією.

Блок хаус, як втім, і будь-який інший будівельний матеріал, має свої плюси і свої мінуси, так що використовувати його чи ні, вирішувати безпосередньо вам.

Трохи про плюси:

Екологічність. Цей фактор забезпечує природний матеріал;

Міцність. Деревина, з якої виготовляється блок хаус має високу міцність і стійкість до стресів;

Хороший мікроклімат в будинку;

Гідроізоляцію забезпечують натуральні смоли, що збільшує терміни експлуатації споруди в цілому;

Механічна міцність - протистояння природному середовищу;

Чудовий зовнішній вигляд;

Можливість використання матеріалу, як для внутрішньої обробки, так і для зовнішньої, при цьому виключаються будь додаткові оздоблювальні роботи;

Невисокий вага і простота зборки;

Додаткове утеплення стін будинку;

Недоліки:

Низька паропроникність, через це може накопичуватися конденсат між обробкою і стіною будинку. Таке може статися, якщо ви протоплювати добре остиглий будинок. Уникнути цього можна двома способами, перше це встановити якісну систему вентиляції і другий, не переохолоджувати будинок.

Висока горючість. Матеріал з деревини як то кажуть, говорить сам за себе, але, якщо дошки просочити спеціальним вогнетривким розчином, то з цією проблемою теж впоралися на «ура».

Похожие страницы